Zespoły

Personalny stylista: RoboStylist

Czy masz w szafie dużo rzeczy, ale wciąż nie wiesz w co się ubrać? Jeśli tak, to jesteś w dużym gronie osób, które mają ten problem. Spędzają sporo czasu, czytając blogi o modzie, przeglądając stylizacje w social mediach, zastanawiając się, jak skompletować strój z rzeczy dostępnych w szafie. Rozwiązaniem może być RoboStylist.

Jest to aplikacja, która wykorzystuje technologię AI do proponowania stylizacji. Wystarczy, że użytkownik zrobi zdjęcia ubrań ze swojej szafy, a RoboStylist ułoży je w modne zestawienia na podstawie milionów zdjęć, które przetwarza, żeby nauczyć się gustu i wiedzieć co jest aktualnie w trendach.

Możliwy będzie też wybór konkretnej części garderoby, a RoboStylist pokaże kilka modnych zestawów z tym elementem, używając tylko tego, co użytkownik ma w szafie. Może też zaproponować czego w garderobie brakuje. Wybór słowa kluczowego, np. “business casual”, spowoduje, że RoboStylist dobierze strój do okazji.

Na rynku istnieje wiele aplikacji, która wspomagają planowanie stylizacji i zarządzanie szafą, ale wyróżnikiem tej jest użycie technologii AI.

Aplikacja będzie dostępna w dwóch wersjach: darmowej basic, zawierającej reklamy oraz ograniczone funkcjonalności oraz wersji Pro, oferującej wszystkie funkcjonalności oraz nieograniczoną liczbę stylizacji.

Podobne artykuły:

Herb Polski
Flaga Polski

Dofinansowanie ze środków Ministra Edukacji i Nauki w ramach programu Społeczna Odpowiedzialność Nauki – Popularyzacja nauki i promocja sportu. Projekt: Akcelerator

DOFINANSOWANIE: 900 000 ZŁ
CAŁKOWITA WARTOŚĆ: 1 020 000,00 ZŁ