Zespoły

I wish you. Aplikacja wybierze prezent dla bliskich

Aplikacja, wykorzystująca sztuczną inteligencję, pozwoli zarządzać datami urodzin najbliższych oraz wybierać dla nich prezenty.

Dzięki AI system przeanalizuje aktualne trendy, zainteresowania osób, popularność zakupów i przedstawi listę możliwych prezentów. Daty będzie można wpisać ręcznie lub pobrać z social mediów. Użytkownik aplikacji zdefiniuje również zakres cenowy: optymalny (30 zł – 50 zł) i maksymalny (0 zł – 80 zł)

Aplikacja dysponować będzie wcześniej podanymi informacjami, takimi jak: wiek, płeć, relacja, a AI będzie odpowiednio analizować rynek i przedstawiać dodatkowe atrybuty. Na tej podstawie aplikacja tworzyć będzie okazjonalne propozycje (urodziny, walentynki, imieniny, święta itp. ) i proponować zakup danego prezentu. Aktualne trendy użytkownik aplikacji będzie widział w powiazaniu z daną osobą. Otrzyma informację co jest często kupowane, ostatnio popularne lub unikatowe. Jeśli zdecyduje się na zakup, zostanie przekierowany do sklepu.

Jest to też oferta dla dostawców. Za pomocą feedu produktowego, będą mogli podpiąć się pod panel sprzedawcy i przesłać swoje produkty: zdjęcia, linki, ceny, opis itp.

Monetyzacja aplikacji będzie odbywać się przez rozliczanie się z dostawcami produktów i liczbę wyświetleń na kontach użytkowników. Za każde pokazanie się na liście propozycji, będzie pobierana opłata, a dostawca określał będzie budżet, który chce przeznaczyć na działania reklamowe.

Aplikacja w języku angielskim ma trafić na wszelkie możliwe rynki, aby w pierwszym etapie zdobyć jak najwięcej użytkowników.

Podobne artykuły:

Herb Polski
Flaga Polski

Dofinansowanie ze środków Ministra Edukacji i Nauki w ramach programu Społeczna Odpowiedzialność Nauki – Popularyzacja nauki i promocja sportu. Projekt: Akcelerator

DOFINANSOWANIE: 900 000 ZŁ
CAŁKOWITA WARTOŚĆ: 1 020 000,00 ZŁ