Zespoły

My Travel Book pomoże podróżującym jachtem, camperem lub avionetką

Aplikacja My Travel Book to podróżniczy BlaBlaCar, dający możliwość łączenia posiadaczy i użytkowników jachtów, camperów i avionetek z osobami mającymi zamiłowanie do podróżowania po świecie. Dzięki aplikacji mogą oni dołączać do zaplanowanych wcześniej lub planowanych na bieżąco podróży.

Aplikacja łączy funkcjonalności takich projektów jak: BlaBlaCar, Uber czy AirB&B. Wykorzystuje narzędzia stosowane w planowaniu podróży, np. timeline, galerie zdjęć, chaty pomiędzy właścicielami jachtów czy camperów a podróżnikami.

Cechy aplikacji/projektu:

  • Możliwość rezerwacji miejsc na jachtach czy camperach na zaplanowanych trasach w real-time
  • Opcje podglądu kalendarzy podróżniczych pomiędzy portami jachtowymi, miastami czy campingami i apartamentami
  • Możliwość współpracy właścicieli ruchomości i podróżników, chcących dołączyć do danego odcinka trasy, przy planowaniu tejże.

Użytkownik może zaplanować własną trasę z wykorzystaniem różnych środków transportu: na lądzie, morzu czy w powietrzu, dołączając też do innych użytkowników czy właścicieli. Z aplikacji mogą korzystać pojedyncze osoby, teamy podróżnicze, instytucje, biura podróży, szkoły czy hotele. Będzie ona wykorzystywać targetowanie kontekstowe, behawioralne, dane i AI skierowane do grupy docelowej aplikacji.

Językiem użytkowania będzie angielski, a w przyszłości, wraz ze zwiększaniem zasięgów, także inne języki. Teren działania to na początku Europa, ale twórcy planują swoją obecność w różnych miejscach świata.

Zespół: Mad Eyes Production

Podobne artykuły:

Herb Polski
Flaga Polski

Dofinansowanie ze środków Ministra Edukacji i Nauki w ramach programu Społeczna Odpowiedzialność Nauki – Popularyzacja nauki i promocja sportu. Projekt: Akcelerator

DOFINANSOWANIE: 900 000 ZŁ
CAŁKOWITA WARTOŚĆ: 1 020 000,00 ZŁ