Zespoły

Lastwillow: Ostatnie pożegnanie na wideo

Serwis internetowy Lastwillow.com pozwala na nagranie pożegnalnego wideo. Po potwierdzeniu śmierci przez zaufaną osobę, zostanie ono rozesłane do uprzednio zdefiniowanych odbiorców.

Serwis zostanie rozbudowany o dodatkowe funkcjonalności. Pojawią się m.in. formularze, pozwalające zawrzeć życzenia dotyczące sposobu pochówku, ważne informacje związane z ubezpieczeniem, dysponowaniem oszczędnościami zmarłego, itp. Modelem referencyjnym jest w tym przypadku https://joincake.com

Ponadto dołączone zostaną formularze związane z rozdysponowaniem rzeczy oraz innymi decyzjami  osoby, po śmierci której trzeba będzie zamknąć wszelkie sprawy i ewentualnie przejąć spadek.

Twórcy serwisu chcą zarabiać na możliwości sprzedaży leadów do firm ubezpieczeniowych, domów spokojnej starości, domów pogrzebowych, etc. oraz na płatnym dostępie z możliwością wysyłania większej liczby filmów do większej liczby osób.

Podobne artykuły:

Herb Polski
Flaga Polski

Dofinansowanie ze środków Ministra Edukacji i Nauki w ramach programu Społeczna Odpowiedzialność Nauki – Popularyzacja nauki i promocja sportu. Projekt: Akcelerator

DOFINANSOWANIE: 900 000 ZŁ
CAŁKOWITA WARTOŚĆ: 1 020 000,00 ZŁ