Zespoły

TatooArtist: Znalezienie tatuażysty nigdy nie było prostsze

TatooArtist to marketplace dla tatuażystów i piercerów, dzięki któremu łatwo można połączyć ich z klientami i firmami branżowymi.

Ten pomysł biznesowy pomaga rozwiązać dwa problemy. Po pierwsze daje możliwość znalezienia tatuażysty przez osobę chcącą zrobić sobie tatuaż oraz pozwala tatuażyście trafić do klienta. Ułatwia odnalezienie właściwego wykonawcy tatuażu dzięki prostym filtrom. Twórcy platformy budują też świadomość i edukują klienta, aby dokonał właściwego wyboru i nie narażał się na problemy, wynikające ze źle zrobionego tatuażu.

Po drugie, z perspektywy branży tattoo/piercing, platforma rozwiązuje potrzebę prezentacji w jednym miejscu dorobku twórczego tatuażystów/piercerów oraz ich aktywności i konieczności zbierana informacji o wydarzeniach / seminariach / warsztatach czy newsach branżowych oraz ofertach firm branżowych.

Strona platformy:  https://www.tattooartist.pl/

Podobne artykuły:

Herb Polski
Flaga Polski

Dofinansowanie ze środków Ministra Edukacji i Nauki w ramach programu Społeczna Odpowiedzialność Nauki – Popularyzacja nauki i promocja sportu. Projekt: Akcelerator

DOFINANSOWANIE: 900 000 ZŁ
CAŁKOWITA WARTOŚĆ: 1 020 000,00 ZŁ