Zespoły

Hellomom: Zestawy dla kobiet w ciąży i dla dziecka

Zestawy dla kobiet dostosowane do etapu ciąży oraz zestawy prezentowe (baby shower, narodziny dziecka) to propozycja naszego zespołu. 

Sklep wystartował w styczniu br. oferując zestawy najpotrzebniejszych produktów dla kobiet w ciąży oraz młodych mam. W maju br. osiągnął obroty na poziomie 20 tysięcy, przy wzroście 24 proc. miesiąc do miesiąca.

Założycielki sklepu oparły formułę na samofinansowaniu, proponują autorskie produkty i odpowiadają za proces produkcji (u zewnętrznych producentów), wysyłki oraz marketing.

„Widzimy potencjał we wprowadzaniu nowych produktów, wejściu na rynki zagraniczne” – piszą w zgłoszeniu i dodają, że potrzebują zewnętrznej pomocy przy ułożeniu tych procesów.

Docelowo klientki sklepu powinny pozostać na dłużej dzięki ofercie również produktów dla dzieci, podobnej do ttps://lovevery.eu/products/the-play-kits oraz https://www.kiwico.com

Strona www: https://hellomom.pl/

Podobne artykuły:

Herb Polski
Flaga Polski

Dofinansowanie ze środków Ministra Edukacji i Nauki w ramach programu Społeczna Odpowiedzialność Nauki – Popularyzacja nauki i promocja sportu. Projekt: Akcelerator

DOFINANSOWANIE: 900 000 ZŁ
CAŁKOWITA WARTOŚĆ: 1 020 000,00 ZŁ