Warning: Undefined array key "rl_cat_color" in /usr/home/DigitalFlow/domains/akcelerator2022.innovatorium.eu/public_html/wp-content/plugins/category-color/rl_category_color.php on line 202 Blog

Październikowy webinar Akceleratora – wykłady Stillwella, Krausa i Skuzy

W czwartek 27 października mieliśmy okazję uczestniczyć w trzech niezwykle interesujących sesjach. Gościliśmy Davida Stillwella z University of Cambridge Judge Business School, który dzielił się swoją wiedzą z zakresu wykorzystania analityki danych w naukach społecznych. David współpracował w swoich projektach badawczych z Michałem Kosińskim ze Stanford University, którego mieliśmy okazję gościć w czerwcu.  Dr Maciej Kraus, partner funduszu Mavens Capital, mówił o znaczeniu ceny i polityki cenowej w startupie a Arek Skuza o interesujących przykładach implementacji sztucznej inteligencji w biznesie.

Nagranie webinaru, czyli całej sesji październikowej dostępne jest (po zalogowaniu) pod tym linkiem na platformie Click Meeting.

Najbliższa sesja szkoleniowa odbędzie się 24 listopada i będzie dotyczyć finansowania startupu oraz wykorzystaniu danych i sztucznej inteligencji w badaniach i mediach. Kolejna sesja już tydzień później w czwartek 1 grudnia – wtedy prowadzący zapoznają nas z etycznymi i prawnymi uwarunkowaniami biznesu opartego o dane i AI oraz zagadnieniom związanym z komunikacją z mediami. Szczegółowe plany otrzymacie Pańswto przed wydarzeniem razem z zaproszeniem do platformy ClickMeeting.

Demo Day zbliża się wielkimi krokami i już 8 grudnia zespoły będą mogły zaprezentować swoje projekty funduszom VC. Wydarzenie odbędzie się w formule hybrydowej. Zainteresowane zespoły prosimy pilnie o kontakt z nami pod adresem kontakt@innovatorium.eu. Wszystkich prosimy o wyrażenie deklaracji czy chcą uczestniczyć w tym wydarzeniu online czy na ul. Bysławskiej 82 w Mera Park, gdzie odbędzie się Demo Day.

Podobne artykuły:

Herb Polski
Flaga Polski

Dofinansowanie ze środków Ministra Edukacji i Nauki w ramach programu Społeczna Odpowiedzialność Nauki – Popularyzacja nauki i promocja sportu. Projekt: Akcelerator

DOFINANSOWANIE: 900 000 ZŁ
CAŁKOWITA WARTOŚĆ: 1 020 000,00 ZŁ