Warning: Undefined array key "rl_cat_color" in /usr/home/DigitalFlow/domains/akcelerator2022.innovatorium.eu/public_html/wp-content/plugins/category-color/rl_category_color.php on line 202 Blog

Drugi webinar w programie Akceleratora: wykłady prof. Rosenberga i prof. Skali

W czwartek 29 września odbył się drugi webinar w naszym programie Akceleratora z udziałem prof. Mike Rosenberga z IESE Business School i prof. Agnieszki Skala z Politechniki Warszawskiej. Obie sesje stały na bardzo wysokim poziomie merytorycznym i poruszały takie zagadnienia jak Geostrategia a AI (prof. Rosenberg) i metodologia LEAN w startupie (prof. Skala).

Sesje są do obejrzenie pod linkiem:

https://innovatorium710.clickmeeting.com/webinar-recording/DOtG8cd37

Następna sesja odbędzie się w czwartek 27 października i będziecie Państwo mieli możliwość uczestniczyć w sesjach prof. Davida Stillwella z Cambridge Judge Business School, dr Macieja Krausa i Arkadiusza Skuzy. A kolejne spotkania planowane są na:

  • 24 listopada,
  • 1 grudnia

Szczegóły będą komunikowane z wyprzedzeniem. Przypominamy, że Demo Day odbędzie się w grudniu w formie hybrydowej.

Przypominamy także, że podczas pierwszego spotkania usłyszeliśmy wykład prof. Michała Kosińskiego poprowadził wykład pt. „Społeczne i biznesowe szanse wykorzystania analityki danych i sztucznej inteligencji”. Nagranie jest także dostępne na platformie Click Meeting.

Podobne artykuły:

Herb Polski
Flaga Polski

Dofinansowanie ze środków Ministra Edukacji i Nauki w ramach programu Społeczna Odpowiedzialność Nauki – Popularyzacja nauki i promocja sportu. Projekt: Akcelerator

DOFINANSOWANIE: 900 000 ZŁ
CAŁKOWITA WARTOŚĆ: 1 020 000,00 ZŁ